Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home2/motalebe/public_html/base/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home2/motalebe/public_html/base/wp-includes/plugin.php on line 579
مطالبه » مطالبه مبارزه با حقوق‌های نامشروع و ظالمانه و سوءاستفاده از بیت‌المال
جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۹:۳۰
نامه جمعی از تشکل‌های مردمی و نخبگان انقلابی مشهد مقدس
مطالبه مبارزه با حقوق‌های نامشروع و ظالمانه و سوءاستفاده از بیت‌المال

«آن روزى که دولت ما توجه به کاخ پیدا کرد، آن روز است که باید ما فاتحه دولت و ملت را بخوانیم»… «دولت‌ها بفهمند که قدرت به این نیست که ظرف طلا باشد و ظرف نقره باشد، قدرت به این نیست که پرده‌های کذا باشد، بزرگی و عظمت به این نیست که پرده‌های کذا باشد و مبل‌های کذا باشد از مال این ملت ضعیف!»

امام خمینی(ره)

باسمه‌تعالی

نامه تشکل‌ها و نخبگان انقلابی مشهد مقدس، به سران قوای جمهوری اسلامی، در خصوص حقوق‌های نامشروع و اشرافیت مسئولان

سران قوای سه‌گانه جمهوری اسلامی ایران

سلام‌علیکم

آقایان!

«آن روزى که دولت ما توجه به کاخ پیدا کرد، آن روز است که باید ما فاتحه دولت و ملت را بخوانیم»… «دولت‌ها بفهمند که قدرت به این نیست که ظرف طلا باشد و ظرف نقره باشد، قدرت به این نیست که پرده‌های کذا باشد، بزرگی و عظمت به این نیست که پرده‌های کذا باشد و مبل‌های کذا باشد از مال این ملت ضعیف!»

امام خمینی(ره)

آقایان!

«دست مفسدان و سوءاستفاده‌کنندگان از امکانات حکومتی را قطع کنید»؛ «امتیازطلبان و زیاده‌خواهان پرمدّعا و انحصارجو را طرد کنید». «به‌جای پرداختن به ریشه‌ها و ام‌الفسادها، به سراغ ضعفا و خطاهای کوچک نروید و نقاط اصلی را رها نکنید».

«قوه‌ی مجریه، با نظارت دقیق و بی‌اغماض، از بروز و رشد فساد مالی در دستگاه‌ها پیشگیری کند». «قوه‌ی قضائیه با استفاده از قُضات قاطع و پاک‌دامن، عناصر آلوده را از سر راه کشور بردارد». «قوه‌ی مقننه با وضع قوانین تسهیل‌کننده‎ی راه‌کارهای قانونی اقتصادی و ایفاء وظیفه‌ی نظارت، به مبارزه با مفاسد اقتصادی کمک کند».

آقایان!

«اگرچه مسئولان از مقابله با فساد اقتصادی استقبال کردند اما اگر به این توصیه‌ها عمل می‌شد، هیچ‌گاه دچار چنین حوادثی نمی‌شدیم». «آیا سزاوار است که به خاطر عمل نکردن شما مسئولان، مردم ناراحت شوند و برخی امید خود را از دست بدهند؟». «گفتیم که نباید بگذاریم فساد ریشه‌دار شود… اما متأسفانه عمل نشد».

امام خامنه‌ای

آقایان نشسته بر اریکه قدرت!

ملت ما برای حفظ جمهوری اسلامی از گزند زر و زور و تزویر با هیچ‌کس تعارفی نداشته و ندارد. مادران و پدران ما، ده‌ها هزار شهید را هدیه بقای نظام جمهوری اسلامی نکردند تا امروز، به سبب بی‌ارادگی شمایان در مبارزه واقعی با «مدیریت غرب‌زده ادارات» و «زورمداران زرسالار»، مجبور شویم بین «حفظ سیرت انقلاب اسلامی» و «حفظ صورت نظام جمهوری اسلامی» یکی را انتخاب کنیم. صورت جمهوری اسلامی باید ظرف اصلی سیرت انقلاب اسلامی باقی بماند. فرزندان جوان و انقلابی جمهوری اسلامی نیز برای پاسداشت این امر، بار دیگر وحدتشان را با بزرگانی که از ابتدای نهضت، عزم در حفظ ساخت انقلابی نظام داشتند اعلام می‌کنند.

حضرات سران قوا!

در مبارزه «حیدری» و «علوی» با ریشه‌های مسبب حقوق‌های نجومی و مدیریت‌های مولد اشرافیت نجومی، ما نیز اقدامات زیر را مطابق نص صریح بیانات رهبر معظم انقلاب از شما مطالبه می‌کنیم:

  1. عزل و برکناری فوری دریافت‌کنندگان و تسهیل‎کنندگان حقوق‌های نامشروع توسط دولت.
  2. محاکمه عاملان بی‌قانونی‌های انجام‌گرفته در ماجرای فیش‌های نجومی مطابق نص صریح دستور رهبری، توسط قوه قضاییه.
  3. تهیه و تصویب طرحی شفاف جهت جلوگیری از سوءاستفاده از نقص موجود در قوانین از طرف مدیران فرصت‌طلب، توسط مجلس شورای اسلامی.
  4. نظارت دقیق بر وضعیت هزینه‌کرد اموال عمومی و جلوگیری از سوءاستفاده از آن توسط دستگاه‌های نظارتی مانند دیوان محاسبات و سازمان بازرسی.
  5. و از همه مهم‌تر حرکت واقعی به سمت اهداف اقتصاد مقاومتی و مبارزه مستمر با ریشه‌های اشرافیت و اسراف و تبذیر در دستگاه‌های دولتی و عمومی که چنین وقایعی را موجب می‌شوند.

آقایان!

اقدامات ذکرشده کمترین بایسته‌ها و مطالبات نخبگان و تشکل‌های مردمی مشهد مقدس است تا «انقلاب برای مردم و مردم برای انقلاب باقی بماند و دشمنان، دیگر ما و اسلاممان را به سخره نگیرند و امر رهبر بر زمین نماند». امضاکنندگان این نامه اعلام می‌دارند در صورت عدم انجام اقدامات شفافی که بتواند مرهمی بر زخم‌های وارد شده بر مستضعفین از فاجعه حقوق‌های نامشروع و ظالمانه باشد، مطابق بند میم وصیت‌نامه حضرت امام تا تحقق فرامین رهبری از پای نخواهیم نشست.

والعاقبه للمتقین

مرداد ۱۳۹۵

ثبت نظر

نام:

پست الکترونیک:

خبرنامه

آخرین مطالب

Fatal error: Uncaught ArgumentCountError: Too few arguments to function wpdb::prepare(), 1 passed in /home2/motalebe/public_html/base/wp-content/plugins/mylinksdump/myLinksDump.php on line 1325 and exactly 2 expected in /home2/motalebe/public_html/base/wp-includes/wp-db.php:1212 Stack trace: #0 /home2/motalebe/public_html/base/wp-content/plugins/mylinksdump/myLinksDump.php(1325): wpdb->prepare(' SELECT * FROM ...') #1 /home2/motalebe/public_html/base/wp-content/plugins/mylinksdump/myLinksDump.php(1222): myLinksDump_show('widget', Array) #2 /home2/motalebe/public_html/base/wp-includes/widgets.php(1319): myLinksDump_widget(Array) #3 /home2/motalebe/public_html/base/wp-content/themes/pardis/left-side.php(98): dynamic_sidebar('left-sidebar-ri...') #4 /home2/motalebe/public_html/base/wp-includes/template.php(557): require('/home2/motalebe...') #5 /home2/motalebe/public_html/base/wp-includes/template.php(514): load_template('/home2/motalebe...', false) #6 /home2/motalebe/public_html/base/wp-includes/general-template.php(171): l in /home2/motalebe/public_html/base/wp-includes/wp-db.php on line 1212